Patronat Medialny:

Gra Roku 2016 - Zaawansowana Gra Roku 2016

2 sty 2015

2 sty 2015 | Cotygodniowe spotkania z planszówkami w Rock69


W imieniu Płockiego Klubu Gier Planszowych chciałbym zaprosić Wszystkich na cykliczne spotkania z grami planszówkami w pubie Rock69.  Po prawie roku spotykamy się w każdy poniedziałek od 17.00. Jest nas coraz więcej - grupa się  powiększa. Do dyspozycji mamy dużą ilość gier różnych gatunków od familijnych, ekonomicznych, strategicznych , imprezowych po ciężkie gry wojenne. Jeżeli nazwy Ubono, Hanbi, Get Bit, K2, Ticket to Ride, Ingenious, Niagara,Tikal, Kolejka nic Ci nie mówią to zdradzę, że pod tym nazwami gier planszowych kryje się mnóstwo zabawy i frajdy.
W pubie jest do dyspozycji 8 dużych stołów do grania. Na każdym spotkaniu są osoby, które chętnie wytłumaczą zasady nowej gry. Jeśli nigdy nie grałeś w gry planszowe i nie wiesz czy ta forma rozrywki jest dla Ciebie, wpadnij , zobacz , zagraj a gwarantuje, że zostaniesz z nami na dłużej. Gry planszowe to nie jest już tylko Chińczyk czy Monopoly - wpadnij a gwarantuje , że Cię zaskoczymy.

Jeżeli już grałeś i masz kolekcję a nie masz z kim zagrać w swoje gry, przynieś je do nas, chętnie z Tobą zagramy :) Nie zwlekaj rezerwuj poniedziałkowe popołudnie i zajrzyj do pubu Rock69 w Płocku ul. Narutowicza 2 na planszówki. Każdy może przyjść, nauczymy, pokażemy i będziemy dobrze się bawić.W pubie wypijecie kawę, piwo i dostaniecie małą przekąską w postaci tostaPrezentacja pubu Rock69

Komentarze
Podziel się
Powiązane


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

No i co nic nie piszesz? Zostaw słowo komentarza !!!

Polub nas

Distributed By Blogger Templates | Designed By Seo Blogger Templates | Copyright by Marek Wysocki