18 lut 2015

I Mistrzostwa Polski w Neuroshimę Hex 3.0!

Dodaj napis
W tym roku, po raz pierwszy, wydawnictwo Portal Games organizuje Mistrzostwa Polski w Neuroshimę Hex 3.0! Eliminacje do Mistrzostw odbywać się będą w całej Polsce na wybranych konwentach oraz w wybranych sklepach stacjonarnych sprzedających gry planszowe. Zwycięzcy eliminacji wezmą udział w Finale Mistrzostw, który odbędzie się w Gliwicach podczas grudniowej edycji PIONKA.

Neuroshima Hex to planszowa gra strategiczna rozgrywająca się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez mutantów i bezwzględne maszyny Molocha. Każdy z graczy dowodzi jedną z armii, na którą składają się żetony jednostek, modułów i akcji, które wykłada się na heksagonalnej planszy pola bitwy. Celem gry jest zniszczenie bazy przeciwnika, a kluczem do tego jest Dobre ustawienie jednostek i ich osłona oraz jednoczesna ochrona własnej bazy przed atakami.
Lista turniejów eliminacyjnych będzie aktualizowana na bieżąco i jest dostępna na stronie organizatora:Nagrody w eliminacjach:
Zwycięzca wybiera jedną z trzech nagród rzeczowych przekazanych przez organizatora. Druga osoba wybiera nagrodę z pozostałych dwóch, a trzecia otrzymuje ostatnią. W puli nagród przewidzianej na dany turniej znajdą się gry wydane przez Portal Games, jak i dodatkowe armie do Neuroshimy Hex. Dodatkowo osoby biorące udział w turnieju otrzymują żetony promocyjne do Neuroshimy Hex 3.0 (np. Nocny Łowca, Baza Transportowa, Generator Pola).

Nagrody w finale:
Zwycięzca Mistrzostw otrzymuje tytuł Mistrza Polski 2015 oraz 1000zł. Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzymuje 400zł, a trzecie ­ 200zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

No i co nic nie piszesz? Zostaw słowo komentarza !!!